Kursy

Język angielski

Język angielski - język międzynarodowy, którego najczęściej uczymy się jako języka obcego. Zalicza się on do zachodniogermańskiej grupy języków indoeuropejskich. Jako język urzędowy funkcjonuje na terenie Wielkiej Brytanii, Irlandii, USA, Kanady, Nowej Zelandii, Australii. Język angielski jest bardzo mocno zróżnicowany geograficznie. Dialekty różnią się fonetyką, słownictwem i do pewnego stopnia gramatyką. Jest językiem ojczystym dla około 328 mln osób, choć biegle włada nim dużo większa część populacji – ok. 1,2 do 1,6 mld osób.

Kursy języka angielskiego w Centrum Europy

Nasza oferta nauki języka angielskiego obejmuje wszystkie poziomy zaawansowania i jest dostosowana do indywidualnych potrzeb słuchaczy. Zdajemy sobie sprawę, że znajomość angielskiego może pomóc Państwu w rozwoju zawodowym, dlatego w 2011 roku zrealizowaliśmy projekt „Znajomość języków kluczem do rozwoju zawodowego w administracji publicznej”. W ramach tego projektu, współfinansowanego przez Unię Europejską, naszej szkole przybyło 180 słuchaczy. Uczęszczali oni na kursy języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania, poczynając od A1, a kończąc na B2 - na końcu zaś przystąpili do egzaminu TELC.
Projekt ten zakończył się dużym sukcesem dla naszej szkoły językowej. Organizowane przez nas zajęcia zostały pozytywnie ocenione przez słuchaczy. W celu potwierdzenia naszych słów zamieszczamy ich opinie tutaj

W ramach projektu przeprowadziliśmy również ankiety wśród jego uczestników. Ich wyniki są dla Centrum Europy dużym wyróżnieniem – blisko 95% kursantów było usatysfakcjonowanym poziomem przeprowadzanych zajęć i chciało kontynuować naukę w naszej szkole. Z tego powodu dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta kursów języka angielskiego była jak najbogatsza i najbardziej różnorodna.

Podobnie w 2012 i 2013 roku zrealizowaliśmy projekt "Czas na języki obce", w ramach którego z języka angielskiego przeszkoliliśmy 80 osób, które następnie zdały egzamin TELC.

Od 2013 roku Centrum Europy jest również Centrum Egzaminacyjnym Telc i organizujemy egzaminy telc na różnych poziomach zaawansowania.

Lektorzy Szkoły Językowej Centrum Europy uczyli bądź nadal uczą języka angielskiego w:

GDDKiA   Normark PolskaCBK PAN

 

Zajęcia grupowe

Obecnie proponujemy zajęcia grupowe z języka angielskiego na poziomach początkujących i średniozawaansawanych. Zajęcia języka angielskiego odbywają się w małych grupach, liczących od minimum 4 osób.

DOSTĘPNE ZAJĘCIA GRUPOWE (patrz tabela poniżej)

Zajęcia indywidualne

Zajęcia języka angielskiego organizujemy również w formie zajęć indywidualnych indywidualnych (istenieje też mozliwość organizacji zajęć dla dwóch osób). Program i poziom zajęć dostosowane są do potrzeb słuchacza. Terminy ustalane są w porozumieniu ze słuchaczem i dopasowane do jego możliwości.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

1. Wypełniając formularz rejestracyjny lub --->

2. Dzwoniąc pod numer 22 629 45 88 (pn-pt w godzinach 8:00-19:30) lub --->

3. Przychodząc do Szkoły (ul. Pankiewicza 3, II piętro).

W razie pytań prosimy o kontakt e-mailowy pod adresem ce@ce.edu.pl lub telefoniczny pod numerem 22 629 45 88.

ZAPRASZAMY!

Poziom Godziny Start zajęć Liczba osób
B2+ pon. i śr. 16:30-18:00   4-8

 

Jeśli żaden z podanych poniżej kursów [termin i/lub poziom] Pani/Panu nie odpowiada, prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy ze Szkołą – dołożymy wszelkich starań, aby dostosować plan zajęć do Państwa potrzeb i możliwości.