Kursy

Język angielski

Język angielski - język międzynarodowy, którego najczęściej uczymy się jako języka obcego. Zalicza się on do zachodniogermańskiej grupy języków indoeuropejskich. Jako język urzędowy funkcjonuje na terenie Wielkiej Brytanii, Irlandii, USA, Kanady, Nowej Zelandii, Australii. Język angielski jest bardzo mocno zróżnicowany geograficznie. Dialekty różnią się fonetyką, słownictwem i do pewnego stopnia gramatyką. Jest językiem ojczystym dla około 328 mln osób, choć biegle włada nim dużo większa część populacji – ok. 1,2 do 1,6 mld osób.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu w organizacji kursów komercyjnych i dofinansowanych z Unii Europejskiej, gdzie przeszkoliliśmy kilkaset osób, proponujemy Państwu zajęcia grupowe i indywidualne na różnym poziomie zaawansowania. 

Od 2013 roku Centrum Europy jest również Centrum Egzaminacyjnym Telc i organizujemy egzaminy telc na różnych poziomach zaawansowania.

Zajęcia indywidualne

Zajęcia języka angielskiego organizujemy również w formie zajęć indywidualnych indywidualnych (istenieje też mozliwość organizacji zajęć dla dwóch osób). Program i poziom zajęć dostosowane są do potrzeb słuchacza. Terminy ustalane są w porozumieniu ze słuchaczem i dopasowane do jego możliwości.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

1. Wypełniając formularz rejestracyjny lub --->

2. Dzwoniąc pod numer 22 629 45 88 lub --->

3. Przychodząc do Szkoły (ul. Wspólna 56, II piętro).

W razie pytań prosimy o kontakt e-mailowy pod adresem ce@ce.edu.pl lub telefoniczny pod numerem 22 629 45 88.

ZAPRASZAMY!