Kursy

Język arabski

Emiraty Język arabski - zaliczany do rodziny języków semickich, wyróżniający się arabskim pismem alfabetycznym zapisywanym od strony prawej do lewej. Współczesny język arabski (Modern Standard Arabic, MSA) powstał na skutek przekształcenia języka klasycznego w okresie an-Nahdy (odrodzenia Arabów) w XIX wieku. MSA jest językiem nowej literatury i kultury arabskiej, a także jednym z języków urzędowych ONZ. Posługuje się nim ponad 250 mln ludzi.


Kursy języka arabskiego w Centrum Europy

Wśród oferowanych przez nas zajęć językowych możemy zaproponować również kursy języka arabskiego, które w zależności od zainteresowania słuchaczy organizowane są w trybie kursów grupowych lub indywidualnych.

Zajęcia grupowe

Zajęcia grupowe z wybranego języka możemy zorganizować, gdy znajdzie się 4 chętnych uczestników. Wszyscy oni powinni wnieść opłatę za kurs przed jego rozpoczęciem w celu potwierdzenia swojego uczestnictwa w zajęciach. Oferujemy naukę języka arabskiego od podstaw, jak i na innych poziomach zaawansowania – w zależności od potrzeb i znajomości języka przez kursantów.

Zajęcia indywidualne

Zajęcia indywidualne w naszej szkole to spotkania lektora z jednym lub dwoma uczniami. Termin zajęć ustalany jest między słuchaczem a lektorem, tak aby odpowiadał obu stronom.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

1. Wypełniając formularz rejestracyjny lub --->

2. Dzwoniąc pod numer 22 629 45 88 lub --->

3. Przychodząc do Szkoły (ul. Wspólna 56 w Warszawie, I piętro).

W razie pytań prosimy o kontakt e-mailowy pod adresem ce@ce.edu.pl lub telefoniczny pod numerem 22 629 45 88.

ZAPRASZAMY!