Kursy

Kurs czeskiego

Język naszych południowych sąsiadów wywodzi się z rodziny języków indoeuropejskich. Wykazuje wiele podobieństw w zestawieniu z takimi językami jak: słowacki, polski i kaszubski, a to ze względu na to, że z tymi językami należał do grupy zachodniosłowiańskiej. Jako językiem ojczystym posługuje się nim ok. 12 mln osób. Na liście najczęściej używanych języków świata uplasował się na 73. pozycji. Jest językiem urzędowym w Czechach.

 

Organizowane przez nas kursy czeskiego w warszawskim Centrum Europy odbywają się już od 10 lat. Wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka naszych sąsiadów sprawiło, że możemy Państwu zaoferować kursy na wielu poziomach zaawansowania. Kładąc ogromny nacisk na realne umiejętności komunikacyjne jesteśmy w stanie zapewnić, że dzięki nim będziecie w stanie sprawnie i w sposób poprawny posługiwać się nowym językiem.

Wszystkie nasze kursy czeskiego prowadzimy w oparciu o podręczniki. W tym przypadku naukę języka umożliwi Wam podręcznik New Czech Step by Step, dzięki którym krok poi kroku będziecie poznawać nowe słownictwo i gramatykę oraz systematycznie będziecie mogli poszerzać swoje możliwości w zakresie stosowania ich w praktyce.

New Czech Step by Step

Lektorzy Szkoły Językowej Centrum Europy uczyli bądź nadal uczą języka czeskiego w:

Honeywell   Faurecia   Copy General   Atradius   Air Products   Sephora   SEB   Ambra

 

Zajęcia grupowe

Zajęcia grupowe organizowane są dla minimum 4 uczestników. Wszystkie osoby, które zapiszą się na kurs, proszone są o dokonanie wpłaty, która będzie potwierdzeniem chęci uczestniczenia w zajęciach.

Zajęcia indywidualne

Drugą możliwością – obok zajęć grupowych – jest umawianie się z lektorem na spotkania indywidualne. Nauczanie w trybie indywidualnym obejmuje również spotkania lektora z grupą 2-osobową. Za każdym razem nauczyciel ustala termin zajęć z swoim uczniem bądź uczniami.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

1. Wypełniając formularz rejestracyjny lub --->

2. Dzwoniąc pod numer 22 629 45 88 lub --->

3. Przychodząc do Szkoły (ul. Wspólna 56 w Warszawie, II piętro).

W razie pytań prosimy o kontakt e-mailowy pod adresem ce@ce.edu.pl lub telefoniczny pod numerem 22 629 45 88.

ZAPRASZAMY!