Kursy

Kurs duńskiego

Wywodzący się z grupy skandynawskiej języków germańskich duński to język, którym posługuje się około 5,2 mln ludzi zamieszkujących obszar Danii i Szlezwiku-Holsztyna w północnych Niemczech. Można wyróżnić jego trzy główne dialekty: jutlandzki, zelandzki i fioński, przy czym standardowa wersja języka, tzw. rigsmal, powstała w XVII w. na bazie dialektu zelandzkiego. W Danii jest on językiem urzędowym.


Kursy języka duńskiego w Centrum Europy - LATO 2019

 

Poziom Liczba godzin Godziny Lektor Start zajęć Koniec zajęć Liczba osób
A1 48 pon., śr. 17:00-18:30 Katarzyna Dmowska 1.07.2019 30.09.2019 4-10
 

\Jeśli żaden z podanych poniżej kursów [termin i/lub poziom] Pani/Panu nie odpowiada, prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy ze Szkołą – dołożymy wszelkich starań, aby dostosować plan zajęć do Państwa potrzeb i możliwości.

 

W warszawskiej szkole językowej Centrum Europy mamy ponad 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu kursów duńskiego, odnosząc jednocześnie spore sukcesy w jego nauczaniu i dając naszym uczniom konkretną wiedzę oraz praktyczne umiejętności w zakresie komunikacji.
Prowadzimy zajęcia grupowe i indywidualne na różnych poziomach nauczania, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować się do Państwa indywidualnych potrzeb i sprostać wszystkim oczekiwaniom. Praca w oparciu o podręczniki pomaga nam postępować metodycznie i zapewnić wszystkim uczestnikom zajęć najlepszy sposób na usystematyzowanie zagadnień.

Zajęcia grupowe

Warunkiem rozpoczęcia każdego kursu jest uczestnictwo minimum 4 osób w grupie. Uiszczenie opłaty przed rozpoczęciem kursu jest przez nas uznawane za potwierdzenie chęci uczestnictwa w zajęciach.

Zajęcia indywidualne

Zajęcia indywidualne mogą odbywać się w dowolnym terminie, który każdorazowo jest uzgadniany z zainteresowanym Słuchaczem i jest uzależniony od dostępności lektora oraz wolnych sal. W trybie indywidualnym istnieje również możliwość zorganizowania zajęć dla grupy 2-osobowej.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

1. Wypełniając formularz rejestracyjny lub --->

2. Dzwoniąc pod numer 22 629 45 88 (pn-pt w godzinach 8:00-19:30) lub --->

3. Przychodząc do Szkoły (ul. Pankiewicza 3, II piętro).

W razie pytań prosimy o kontakt e-mailowy pod adresem ce@ce.edu.pl lub telefoniczny pod numerem 22 629 45 88.

ZAPRASZAMY!