Kursy

Język grecki

Grecja Język grecki - jeden z języków helleńskich, zaliczanych do rodziny indoeuropejskiej. Ze względu na ogromną rolę Grecji w historii starożytnej bardzo silnie oddziaływał na wszystkie współczesne języki europejskie, a także niektóre pozaeuropejskie. Od X wieku p.n.e. zapisywany jest alfabetem greckim. Współcześnie mieszkańcy Grecji i Cypru posługują się językiem nowogreckim. To też jeden z oficjalnych języków Unii Europejskiej, którym posługuje się około 15 milionów ludzi.


Kursy języka greckiego w Centrum Europy

Zapraszamy również na kursy języka greckiego w Centrum Europy. Zależnie od zainteresowania słuchaczy proponujemy kursy nowogreckiego w trybie zajęć grupowych lub indywidualnych.

Zajęcia grupowe
 

Prowadzone są w grupach minimum 4-osobowych. Wszyscy uczestnicy przed rozpoczęciem kursu proszeni są o dokonanie wpłaty, która będzie potwierdzeniem ich chęci uczestnictwa w zajęciach. Kontynuacja nauki na wyższych poziomach organizowana jest w zależności od potrzeb słuchaczy.

Zajęcia indywidualne

Termin zajęć ustalany jest ze słuchaczem. Jedynymi ograniczeniami w wyborze terminu mogą być inne obowiązki lektora albo brak wolnych sal. W trybie indywidualnym proponujemy również organizowanie zajęć dla 2 osób.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

1. Wypełniając formularz rejestracyjny lub --->

2. Dzwoniąc pod numer 22 629 45 88 lub --->

3. Przychodząc do Szkoły (ul. Wspólna 56 w Warszawie, I piętro).

W razie pytań prosimy o kontakt e-mailowy pod adresem ce@ce.edu.pl lub telefoniczny pod numerem 22 629 45 88.

ZAPRASZAMY!