Kursy

Język hiszpański

Hiszpania Język hiszpański - język o ogromnym międzynarodowym zasięgu. Zaliczany jest on do grupy romańskiej języków indoeuropejskich. Funkcjonuje jako język urzędowy w bardzo wielu krajach: Hiszpanii, Argentynie, Boliwii, Chile, Ekwadorze, Hondurasie, Kolumbii, Meksyku, Paragwaju, Portoryko, Wenezueli i Urugwaju. Posługuje się nim 355 mln ludzi na 7 kontynentach. To trzeci najczęściej używany język na świecie, z tego względu zaliczany do oficjalnych języków ONZ.


Kursy języka hiszpańskiego w Centrum Europy

W Centrum Europy poza kursami z języków mało znanych: skandynawskich, orientalnych i innych, oferujemy także zajęcia z języków bardziej znanych, a wśród nich z języka hiszpańskiego. Zapraszamy na zajęcia w grupie lub w trybie indywidualnym.

Zajęcia grupowe
 

Umożliwiamy nauke w grupach na różnych poziomach w zależności od zainteresowania słuchaczy. Warunkiem rozpoczęcia każdego kursu jest uczestnictwo min. 4 osób w grupie. Staramy się zapewnić Państwu możliwość nauki w małych grupach. Potwierdzeniem uczestnictwa w kursie jest dokonanie wpłaty przed rozpoczęciem kursu.

Zajęcia indywidualne

Nauczanie indywidualne w naszej szkole to spotkania lektora z uczniem, ewentualnie z dwoma uczniami. Dokładamy wszelkich starań, aby spotkania odbywały się w dogodnym dla Państwa terminie, o ile nie koliduje on z terminem innych zajęć nauczyciela.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

1. Wypełniając formularz rejestracyjny lub --->

2. Dzwoniąc pod numer 22 629 45 88 (pn-pt w godzinach 8:00-19:30) lub --->

3. Przychodząc do Szkoły (ul. Pankiewicza 3, II piętro).

W razie pytań prosimy o kontakt e-mailowy pod adresem ce@ce.edu.pl lub telefoniczny pod numerem 22 629 45 88.

ZAPRASZAMY!