Kursy

Język indonezyjski

Język indonezyjski - Bahasa Indonesia to urzędowy język Indonezji. Jest jednym z dialektów języka malajskiego. Indonezyjski należy do języków otwartych na inne wpływy kulturowe. Znajdziemy w nim wiele słów z języka arabskiego, chińskiego sanskrytu, niderlandzkiego oraz angielskiego. Zapisywany jest za pomocą alfabetu łacińskiego. Polska dopiero zaczyna otwierać się na Indonezję, wiec kurs jest unikalną sposobnością, żeby poznać język, którym posługuje się ponad 200 mln użytkowników w samej Indonezji oraz w Malezji, Singapurze i Brunei.
 

Kursy języka indonezyjskiego w Centrum Europy

Wśród mało znanych jęyków zapraszamy również na zajęcia języka indonezyjskiego. W zależności od zainteresowania słuchaczy organizowane są w trybie kursów grupowych lub indywidualnych.

Zajęcia grupowe

Warunkiem rozpoczęcia każdego kursu jest uczestnictwo min. 4 osób w grupie. Potwierdzeniem uczestnictwa w kursie jest dokonanie wpłaty przed rozpoczęciem kursu. Grupy na wyższych poziomach są organizowane zależnie od zainteresowania słuchaczy.

Zajęcia indywidualne

Zajęcia indywidualne mogą odbywać się w dowolnym terminie, który jest uzgadniany z zainteresowanym słuchaczem i jest uzależniony od dostępności lektora oraz wolnych sal. W trybie indywidualnym istnieje również możliwość zorganizowania zajęć dla grupy 2-osobowej.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

1. Wypełniając formularz rejestracyjny lub --->

2. Dzwoniąc pod numer 22 629 45 88 (pn-pt w godzinach 8:00-19:30) lub --->

3. Przychodząc do Szkoły (ul. Pankiewicza 3, II piętro).

W razie pytań prosimy o kontakt e-mailowy pod adresem ce@ce.edu.pl lub telefoniczny pod numerem 22 629 45 88.

ZAPRASZAMY!