Kursy

Język japoński

Japonia Język japoński (nihongo lub nippongo) - język używany przez ok. 130 mln mieszkańców Japonii oraz japońskich emigrantów na wszystkich kontynentach. Najstarsze znane teksty to pochodzące z V i VI wieku nazwy własne. Nie mówią jednak one wiele o języku. Najstarsze dłuższe teksty pochodzą z VIII wieku (kiki).


Kursy języka japońskiego w Centrum Europy

Poza kursami z języków europejskich oferujemy także zajęcia z języków azjatyckich, w tym japońskiego. W zależności od zainteresowania słuchaczy organizowane są w trybie kursów grupowych lub indywidualnych.

Zajęcia grupowe

Warunkiem rozpoczęcia każdego kursu jest uczestnictwo min. 4 osób w grupie. Potwierdzeniem uczestnictwa w kursie jest dokonanie wpłaty przed rozpoczęciem kursu. Grupy na wyższych poziomach są organizowane na zależnie od zainteresowania słuchaczy.

Zajęcia indywidualne

Zajęcia indywidualne mogą odbywać się w dowolnym terminie, który każdorazowo jest uzgadniany z zainteresowanym słuchaczem i jest uzależniony od dostępności lektora oraz wolnych sal. W trybie indywidualnym istnieje również możliwość zorganizowania zajęć dla grupy 2-osobowej.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

1. Wypełniając formularz rejestracyjny lub --->

2. Dzwoniąc pod numer 22 629 45 88 lub --->

3. Przychodząc do Szkoły (ul. Wspólna 56 w Warszawie, I piętro).

W razie pytań prosimy o kontakt e-mailowy pod adresem ce@ce.edu.pl lub telefoniczny pod numerem 22 629 45 88.

ZAPRASZAMY!