Kursy dla firm

Kursy dla firm i instytucji

Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i do firm. Zapraszamy do udziału w zajęciach standardowych i specjalistycznych, indywidualnych i grupowych. Kursy prowadzimy na miejscu u nas w szkole lub w miejscu wskazanym przez Klienta.

W Szkole Językowej Centrum Europy rozumiemy trudności i wyzwania stojące przed pracodawcami, których działalność rozciąga się na kilka lub nawet kilkanaście krajów na świecie.

Naszym partnerom biznesowym oferujemy kursy językowe, w ramach których słuchacze:

  • uczą się swobodnie posługiwać językiem obcym w codziennych kontaktach biznesowych i prywatnych,
  • poznają kulturę organizacyjną, w tym kulturę pracy, danego kraju, co przekłada się na poprawę jakości i zwiększenie swobody komunikacji.

Od lat specjalizujemy się w nauczaniu „niezwykłych” języków obcych pracowników firm i instytucji. W naszej ofercie znajdują się między innymi kursy z takich języków jak: szwedzki, norweski, fiński, duński, a także niderlandzki czy czeski.

Lektorzy, którzy prowadzą kursy dla firm i instytucji, są nie tylko doskonałymi lingwistami i miłośnikami kultury danego kraju, ale również dysponują odpowiednim doświadczeniem we współpracy ze światem biznesu. Dokładają zatem starań, aby kurs językowy był efektywny, praktyczny i dostosowany do potrzeb Słuchaczy oraz ich pracodawców.

Realizując szkolenia językowe lektorzy korzystają z:

  • materiałów dydaktycznych opracowanych w odpowiedzi na potrzeby Klienta,
  • aktualnych materiałów ze świata biznesu i danej branży,
  • materiałów audiowizualnych, m.in. wywiadów, fragmentów konferencji biznesowych, wiadomości, filmów, piosenek,
  • gier i zabaw pobudzających kreatywność Słuchaczy,
  • ćwiczeń pozwalających w praktyce zastosować zdobyte umiejętności poprzez arażnowanie realnych sytuacji biznesowych.

Kursy są realizowane w siedzibie Klienta lub w naszej Szkole (ścisłe centrum Warszawy).

Terminy zajęć oraz ich częstotliwość są dopasowane do oczekiwań Klienta.

Program kursu językowego oraz jego cele edukacyjne (np. umiejętność swobodnej komunikacji, przygotowanie do pracy w zagranicznej placówce, zdobycie określonego certyfikatu) są dobrane do potrzeb Klienta.

Każdy kurs firmowy jest objęty nadzorem metodycznym – metodyk czuwa nad właściwym doborem lektora i programu.

Każdy kurs firmowy jest również objęty nadzorem organizacyjnym – dla zapewnienia komfortu współpracy nad sprawną realizacją zajęć czuwa nasz koordynator.

Każdy Klient naszej Szkoły ma dostęp do Strefy dla firm, która umożliwia samodzielne monitorowanie przebiegu kursu – jest to szczególnie istotne dla pracowników działu HR, którzy są odpowiedzialni za szkolenia.

 

W sąsiednich zakładkach znajdą Państwo m.in. nasz schemat współpracy z partnerami biznesowymi oraz formularz zapytania ofertowego. Na Państwa życzenie możemy również udostępnić demonstracyjną wersję Strefy dla firm.

Zapraszamy do współpracy.