Kursy

Kursy językowe

Szkoła Językowa Centrum Europy zaprasza Państwa na kursy stacjonarne z wybranego języka obcego. Nasza oferta jest na tyle szeroka, aby każdy słuchacz mógł wybrać najbardziej odpowiadający mu sposób nauki – indywidualnie lub grupowo, w naszej szkole lub siedzibie klienta. Co więcej, oprócz kursów standardowych organizujemy również kursy tematyczne i specjalistyczne, koncentrujące się na wybranych obszarach biegłości językowej.

Kursy grupowe

Proponujemy Państwu naukę języka obcego na zajęciach grupowych. Specjalizujemy się w nauce mało znanych, jak również popularnych języków europejskich. Szwedzki, norweski, fiński, duński, niderlandzki, czeski, chorwacki oraz angielski to języki, z których obecnie prowadzimy kursy grupowe. Możemy też otworzyć grupy kursowe z innych języków, jeśli znajdzie się odpowiednia liczba chętnych.

Zajęcia odbywają się w naszej szkole w niedużych grupach, liczących od 4 do 8–10 osób. Zebranie się 4 chętnych uczestników kursu z danego języka i na podobnym poziomie językowym jest warunkiem utworzenia grupy. Dbamy jednak o to, aby liczba kursantów nie przekraczała 10 osób w przypadku grup na poziomie A oraz 8 – na poziomach B i C. W ten sposób chcemy Państwu zapewnić komfortowe warunki nauki i możliwość aktywnego uczestniczenia w zajęciach.

Nauka języków obcych odbywa się na wszystkich poziomach zaawansowania – tak, aby rozpoczynając naukę od postaw, mogli Państwo kontynuować ją na wyższych stopniach. Zajęcia prowadzą mili i kompetentni lektorzy zarówno z kraju, jak i z zagranicy. Współpracujemy z metodykami nauczania i korzystamy z oryginalnych podręczników (ich zakup nie wlicza się w cenę kursu).

W naszej szkole możecie Państwo zdawać również egzaminy certyfikacyjne z wybranych języków, w tym TELC z języka angielskiego i rosyjskiego, SWEDEX – z języka szwedzkiego, CNaVT – z języka niderlandzkiego.

W przypadku kursów standardowych oferujemy Państwu spotkania dwa razy w tygodniu w bloku 2 x 45 minut lub raz w tygodniu w bloku 3 x 45 minut. W sumie na jeden semestr zajęć składają się 52 godziny lekcyjne. Zdając sobie sprawę, jak różne są Państwa preferencje, proponujemy naukę zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych. Dla osób zapracowanych przygotowaliśmy kursy odbywające się raz w tygodniu – w piątek po południu lub w sobotę rano.

Naszym celem jest dostosowanie się do Państwa potrzeb i oczekiwań, dlatego przy formowaniu grup i tworzeniu planów zajęć wykazujemy się dużą elastycznością. Mimo iż zajęcia są grupowe, nie zapominamy o indywidualnym podejściu do każdego klienta.

Zajęcia indywidualne

Zapisanie się na zajęcia indywidualne daje Państwu ten komfort, że ich program i terminarz zostanie całkowicie dopasowany do potrzeb słuchacza. Wówczas można zapisać się na kurs na każdym poziomie i z każdego języka, którego nauczamy w Centrum Europy. Jesteśmy również otwarci na Państwa propozycję w zakresie tego, kto ma prowadzić zajęcia – polski lektor czy rodowity mówca.

Oferujemy Państwu kursy indywidualne w standardowych pakietach: 25, 50 lub 100 godzin nauki, ale jednocześnie umożliwiamy organizację zajęć w innym wymiarze liczby godzin. W tym trybie organizujemy również zajęcia dla 2 osób.

Dla słuchaczy, którzy zdecydują się na uczestnictwo w kursie indywidualnym, przygotowaliśmy system zniżek w zależności od wielkości pakietu. Więcej informacji na ten temat w cenniku. Gwarantujemy, że płacą Państwo tylko za te zajęcia, w których uczestniczą.

Kursy specjalistyczne

Niektórzy z naszych klientów mają bardzo sprecyzowane oczekiwania, jeśli chodzi o naukę języków obcych. Z myślą o nich przygotowaliśmy pakiet kursów specjalistycznych, prowadzonych przez doświadczonych lektorów. Kursy te są ukierunkowane na określoną dziedzinę zainteresowań, np. terminologia branżowa czy specyfika danego kraju.

Poniżej przedstawiamy listę wybranych kursów, które organizujemy w Centrum Europy:

  • Kurs z zakresu polityki i spraw międzynarodowych (English for International Affairs and Politics)
    English for International Affairs and Politics ma celu poszerzenie zasobu słownictwa związanego m. in. z polityką i sprawami międzynarodowymi. W trakcie trwania kursu duży nacisk kładziemy na zdobycie praktycznych i przydatnych w życiu zawodowym umiejętności.
  • Kursy z zakresu biznesu.
  • Kursy z zakresu obsługi turystycznej.
  • Kursy dla personelu medycznego.

 

Kontakt w sprawie kursów:

Julia Bednarczyk
Koordynator kursów
tel. 22 629 77 86 w. 102
e-mail: j.bednarczyk@ce.edu.pl