Kursy

Język niemiecki

Niemcy Język niemiecki - język należący do grupy języków germańskich. Jest językiem urzędowym w takich państwach jak: Austria, Belgia, Liechtenstein, Luksemburg, Niemcy, Szwajcaria. Alfabet języka niemieckiego jest odmiana alfabetu łacińskiego i składa się z 30 liter. Poza 26 kalsycznymi literami zawiera również przegłosy ä, ö, ü oraz ß. Wszystkie rzeczowniki w języku niemieckim pisane są wielką litera, co jest cechą charakterystyczną niemieckiej ortografii. Jest bardzo zróżnicowany regionalnie i wyróżnia się wiele jego dialektów. Język niemiecki najbliższe podobieństwo wykazuje z językiem niderlandzkim.


Kursy języka niemieckiego w Centrum Europy

Zapraszamy do udziału w zajęciach języka niemieckiego. W zależności od zainteresowania słuchaczy kursy organizowane są w trybie zajęć grupowych lub indywidualnych. Oferujemy zajęcia ogólne lub specjalistyczne, nauke od podstaw oraz na wyższych poziomach zaawansowania.

Zajęcia grupowe

Warunkiem rozpoczęcia każdego kursu jest uczestnictwo min. 4 osób w grupie. Potwierdzeniem uczestnictwa w kursie jest dokonanie wpłaty przed rozpoczęciem kursu. Grupy na różnych poziomach są organizowane zależnie od zainteresowania słuchaczy.

Zajęcia indywidualne

Zajęcia indywidualne mogą odbywać się w dowolnym terminie, który każdorazowo jest uzgadniany z zainteresowanym słuchaczem i jest uzależniony od dostępności lektora oraz wolnych sal. W trybie indywidualnym istnieje również możliwość zorganizowania zajęć dla grupy 2-osobowej.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

1. Wypełniając formularz rejestracyjny lub --->

2. Dzwoniąc pod numer 22 629 45 88 (pn-pt w godzinach 8:00-19:30) lub --->

3. Przychodząc do Szkoły (ul. Pankiewicza 3, II piętro).

W razie pytań prosimy o kontakt e-mailowy pod adresem ce@ce.edu.pl lub telefoniczny pod numerem 22 629 45 88.

ZAPRASZAMY!