Kursy

Język norweski

 

Język norweski - zaliczany jest do niezwykle bogatej grupy języków germańskich, jednak kojarzony przede wszystkim z krajami skandynawskimi. Uznany za oficjalny język urzędowy Norwegii, ujmuje swoją płynnością i dźwięcznością. Posiada dwie odmiany: bokmal i nynorsk, z czego bardziej popularną (ok 3,5 mln użytkowników) okazuje się bokmal.

Kursy języka norweskiego w Centrum Europy - LATO 2019

Poziom Liczba godzin Godziny Lektor Start zajęć Koniec zajęć Liczba osób
A1 48 pn, wt, śr, czw 17:30-19:45 Paweł Kaźmierczak 2.07.2019 25.07.2019 4-10
A1+ 48 pn, wt, śr, czw 17:30-19:45 Justyna Mazurek 1.07.2019 25.07.2019 4-10
A1 48 pn, wt, śr, czw 17:30-19:45 Justyna Mazurek 5.08.2019 30.08.2019 4-10
 

Nasze bogate, ponad dwunastoletnie doświadczenie w organizowaniu kursów norweskiego pozwala nam na przygotowywanie programów dydaktycznych, które są ciekawe, innowacyjne i przede wszystkim skuteczne. Zajęcia organizujemy na wszystkich poziomach zaawansowania – od A1 do C2, dzięki czemu pomocą możemy służyć zarówno uczniom początkującym, jak i tym, którzy posiadają już określony poziom kwalifikacji językowych i pragną stale rozszerzać swoje kompetencje. Taki kształt oferty kształcenia to również możliwość rozpoczęcia z nami nauki od podstaw i przejścia przez wszystkie poziomy zaawansowania – aż do biegłego opanowania języka.Centrum Europy proponuje Państwu podróż w świat leksyki i gramatyki tego fantastycznego języka, a także kultury Norwegii. Kurs norweskiego odbywający się w naszej warszawskiej szkole bez wątpienia pomoże w zdobyciu odpowiednich umiejętności.Jeśli żaden z podanych poniżej kursów [termin i/lub poziom] Pani/Panu nie odpowiada, prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy ze Szkołą – dołożymy wszelkich starań, aby dostosować plan zajęć do Państwa potrzeb i możliwości.

Decydując się na uczestnictwo w naszych zajęciach mogą mieć Państwo pewność, że nad ich metodyczną prawidłowością będzie czuwał wykwalifikowany lektor-metodyk. W trakcie lekcji i ćwiczeń z uczestnikami kursów wykorzystujemy sprawdzone metody oraz posiłkujemy się oryginalnymi podręcznikami, sprowadzanymi do naszego warszawskiego Centrum Europy prosto z Norwegii.

Książki, z których korzystamy na co dzień, to:

Ny i Norge Tekstbok     Ny i Norge Arbeidsbok

  • Ny i Norge (podstawowy podręcznik, z którego korzystamy przez cztery semestry nauki na poziomach A1 i A2),
  • På vei, Stein på Stein,
  • Her På Berget.

Nasze grupy ćwiczeniowe tworzone są taki sposób, aby uczestnicy reprezentowali ten sam poziom zaawansowania. Składają się z 4 do 10 słuchaczy, dzięki czemu lektor ma możliwość podjęcia indywidualnej współpracy z każdym z uczestników kursu.

Potwierdzeniem Państwa uczestnictwa w zajęciach będzie uiszczenie opłaty za nie, o które prosimy zaraz po zapisaniu się na kurs norweskiego. W celu zapoznania się z ofertą zajęć zachęcamy do przyjrzenia się tabeli.

Lektorzy Szkoły Językowej Centrum Europy uczyli uczyli języka norweskiego w m.in.:

AF Group   norwegian.no   Manpower   MediCarrera

 

Zajęcia grupowe

Organizowane w małych grupach (od 4 do 8 na poziomach B i C lub do 10 słuchaczy na poziomach A). Program dydaktyczny realizowany jest od określonego poziomu zaawansowania uczestników kursu.

Zajęcia indywidualne

Zajęcia te to propozycja dla tych z Państwa, którzy preferują całkowicie indywidualny model kształcenia (zajęcia mogą odbywać się także w parach). Oznacza to zarówno dostosowanie programu nauczania, jak również terminów spotkań.

Przygotowaliśmy też ofertę dla osób, które chcą uczyć się indywidualnie lub w parach. Termin takich zajęć będzie dostosowany do potrzeb słuchacza, ewentualnie słuchaczy. Z aktualnym cennikiem takiego modelu kursów norweskiego mogą się Państwo zapoznać tutaj.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

  1. Wypełniając formularz rejestracyjny lub --->
  2. Dzwoniąc pod numer 22 629 45 88 lub --->
  3. Przychodząc do Szkoły (ul. Wspólna 56 w Warszawie, I piętro).


W razie pytań prosimy o kontakt e-mailowy pod adresem ce@ce.edu.pl lub telefoniczny pod numerem 22 629 45 88.

ZAPRASZAMY!