Kursy

Język polski

Polska

Język polski - zaliczany jest do grupy języków zachodniosłowiańskich, będących częścią wielkiej rodziny języków indoeuropejskich. W skład grupy języków zachodniosłowiańskich wchodziły również takie języki jak: czeski, słowacki, pomorski, dolnołużycki, górnołużycki, a także wymarły połabski. To język ojczysty 46 milionów ludzi posługujących się nim na terenie Polski, a także poza jej granicami.

 

Kursy języka polskiego w Centrum Europy

Wśród oferowanych przez nas zajęć językowych możemy zaproponować również kursy języka polskiego dla obcokrajowców, które w zależności od zainteresowania słuchaczy organizowane są w trybie kursów grupowych lub indywidualnych.

Zajęcia grupowe

W naszej szkole językowej zajęcia grupowe prowadzone są w minimalnie 4-osobowych grupach. Wymagamy, aby nasi kursanci wnieśli opłatę przed rozpoczęciem kursu. Będzie to dla nas potwierdzeniem tego, że chcą Państwo uczestniczyć w zajęciach. Naukę można rozpoczynać na wszystkich poziomach – grupy są organizowane w zależności od liczby słuchaczy i ich potrzeb.

Zajęcia indywidualne

W przypadku zajęć indywidualnych mamy dużą większą swobodę – spotkania ustalane są pomiędzy lektorem a słuchaczem w odpowiadających im termininach. Przez naukę w trybie indywidualnym rozumiemy również zajęcia prowadzone dla dwóch osób.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

1. Wypełniając formularz rejestracyjny lub --->

2. Dzwoniąc pod numer 22 629 45 88 lub --->

3. Przychodząc do Szkoły (ul. Wspólna 56 w Warszawie, I piętro).

W razie pytań prosimy o kontakt e-mailowy pod adresem ce@ce.edu.pl lub telefoniczny pod numerem 22 629 45 88.

ZAPRASZAMY!