Kursy

Język portugalski

Portugalia Język portugalski (portuges) - należy do grupy romańskiej języków indoeuropejskich. Posługuje się nim ponad 190 mln ludzi zamieszkujących Portugalię (10 mln), Brazylię (173 mln) oraz byłe kolonie portugalskie: Mozambik (5 mln), Angolę (7 mln), Gwineę-Bissau (140 tys.), Wyspy Świętego Tomasza i Książęcą (100 tys.), Republikę Zielonego Przylądka (350 tys.), Timor Wschodni (150 tys.) i Makau (15 tys.). We wszystkich tych krajach jest językiem urzędowym.


Kursy języka portugalskiego w Centrum Europy

Wśród oferowanych przez nas zajęć językowych możemy zaproponować także kursy języka portugalskiego, które w zależności od zainteresowania słuchaczy organizowane są w trybie kursów grupowych lub indywidualnych.

Zajęcia grupowe
 

Warunkiem rozpoczęcia każdego kursu jest uczestnictwo min. 4 osób w grupie. Potwierdzeniem uczestnictwa w kursie jest dokonanie wpłaty przed rozpoczęciem kursu. Grupy na różnych poziomach są organizowane zależnie od zainteresowania słuchaczy.

Zajęcia indywidualne

Zajęcia indywidualne mogą odbywać się w dowolnym terminie, który jest uzgadniany z zainteresowanym słuchaczem i jest uzależniony od dostępności lektora oraz wolnych sal. W trybie indywidualnym istnieje również możliwość zorganizowania zajęć dla grupy 2-osobowej.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

1. Wypełniając formularz rejestracyjny lub --->

2. Dzwoniąc pod numer 22 629 45 88 lub --->

3. Przychodząc do Szkoły (ul. Wspólna 56 w Warszawie, I piętro).

W razie pytań prosimy o kontakt e-mailowy pod adresem ce@ce.edu.pl lub telefoniczny pod numerem 22 629 45 88.

ZAPRASZAMY!