Kursy

Język rosyjski

Rosja Język rosyjski - język należący do grupy języków wschodniosłowiańskich. To język o ogromnym zasięgu na terenie Europy i Azji. Ze względu na liczbę użytkowników jest jednym z języków konferencyjnych ONZ, a także językiem urzędowym w kilku państwach – Rosji, Kazachstanie, Kirgistanie i na Białorusi. W alfabecie rosyjskim posługujemy się grażdanką, pismem opartym na cyrylicy. Ogólnie językiem rosyjskim jako pierwszym posługuje 145 mln ludzi, a jego biegłą znajomością może pochwalić się 2 razy więcej osób – od 250 do 300 mln, zależnie od źródła.


Kursy języka rosyjskiego w Centrum Europy

W Centrum Europy poza kursami z języków mało znanych: skandynawskich, orientalnych i innych, oferujemy także zajęcia z języków bardziej znanych, a wśród nich kursy języka rosyjskiego. Zapraszamy na zajęcia w grupie lub w trybie indywidualnym.

Będąc Centrum Egzaminacyjnym Telc, umożliwiamy też zdawanie egzaminu telc z języka rosyjskiego na różnych poziomach zaawansowania.

Zajęcia grupowe

Proponujemy Państwu możliwość uczestniczenia w zajęciach grupowych, obejmujących minimum 4 uczestników. Wszystkie osoby zapisujące się na kurs prosimy o jego wcześniejsze opłacenie, co będzie potwierdzeniem chęci uczęszczania na zajęcia.  

Zajęcia indywidualne

Przez zajęcia indywidualne w naszej szkole rozumie się spotkania lektora z uczniem lub dwoma uczniami. Termin zajęć ustalany jest między zainteresowanymi osobami.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

1. Wypełniając formularz rejestracyjny lub --->

2. Dzwoniąc pod numer 22 629 45 88 lub --->

3. Przychodząc do Szkoły (ul. Wspólna 56 w Warszawie, I piętro).

W razie pytań prosimy o kontakt e-mailowy pod adresem ce@ce.edu.pl lub telefoniczny pod numerem 22 629 45 88.

ZAPRASZAMY!