Kursy

Język serbski

Serbia Język serbski - należy do grupy południowej języków słowiańskich. Używany jest w Serbii, Czarnogórze oraz w części Bośni i Hercegowiny. Mówią nim także mniejszości serbskie w Austrii, na Węgrzech i w Rumunii. Do rozpadu byłej Jugosławii (1991) uważany był za wschodni wariant języka serbsko-chorwackiego. Serbski parlament w 1992 roku podjął uchwałę, wpisaną do konstytucji, według której językiem urzędowym w Republice Serbii jest język serbski a alfabetem - alfabet cyrylicki.


Kursy języka serbskiego w Centrum Europy

Serbski należy do grupy języków mało znanych. Jednak w naszej szkole mogą się Państwo zapisać na kurs z tego języka, zarówno w formie zajęć grupowych, jak i indywidualnych.

Zajęcia grupowe

Warunkiem rozpoczęcia każdego kursu jest uczestnictwo minimum 4 osób. potwierdzeniem uczestnictwa jest dokonanie wpłaty przed rozpoczęciem kursu. Grupy na różnych poziomach sa organizowane w zależności od zainteresowania słuchaczy.

Zajęcia indywidualne

Zajęcia indywidualne mogą odbywać się w dowolnym terminie, który każdorazowo jest uzgadniany z zainteresowanym słuchaczem i jest uzależniony od dostępności lektora oraz wolnych sal. W trybie indywidualnym istnieje również możliwość zorganizowania zajęć dla grupy 2-osobowej.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

1. Wypełniając formularz rejestracyjny lub --->

2. Dzwoniąc pod numer 22 629 45 88 lub --->

3. Przychodząc do Szkoły (ul. Wspólna 56 w Warszawie, II piętro).

W razie pytań prosimy o kontakt e-mailowy pod adresem ce@ce.edu.pl lub telefoniczny pod numerem 22 629 45 88. 

ZAPRASZAMY!