Kursy

Język ukraiński

Ukraina Język ukraiński - należy do grupy języków wschodniosłowiańskich. Posługuje się nim ok. 44 mln ludzi, głównie na Ukrainie (37,4 mln), w Rosji (4,3 mln) a także przez mniejszości ukraińskie w USA, Kanadzie, Polsce, Słowacji i na Białorusi. Język ukraiński jest blisko powiązany z rosyjskim i białoruskim, chociaż posiada mniej podobieństw do rosyjskiego niż ten ostatni. Do jego zapisu wykorzystuje się cyrylicę


Kursy języka ukraińskiego w Centrum Europy

Wśród oferowanych przez nas zajęć językowych możemy zaproponować również kursy języka ukraińskiego, które w zależności od zainteresowania słuchaczy organizowane są w trybie kursów grupowych lub indywidualnych.

Zajęcia grupowe

Warunkiem rozpoczęcia każdego kursu jest uczestnictwo min. 4 osób w grupie. Potwierdzeniem uczestnictwa w kursie jest dokonanie wpłaty przed rozpoczęciem kursu. Grupy na różnych poziomach są organizowane zależnie od zainteresowania słuchaczy.

Zajęcia indywidualne

Zajęcia indywidualne mogą odbywać się w dowolnym terminie, który jest uzgadniany z zainteresowanym słuchaczem i jest uzależniony od dostępności lektora oraz wolnych sal. W trybie indywidualnym istnieje również możliwość zorganizowania zajęć dla grupy 2-osobowej.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

1. Wypełniając formularz rejestracyjny lub --->

2. Dzwoniąc pod numer 22 629 45 88 (pn-pt w godzinach 8:00-19:30) lub --->

3. Przychodząc do Szkoły (ul. Pankiewicza 3, II piętro).

W razie pytań prosimy o kontakt e-mailowy pod adresem ce@ce.edu.pl lub telefoniczny pod numerem 22 629 45 88.

ZAPRASZAMY!