Kursy

Język węgierski

Węgry Język węgierski - zaliczany jest to niezbyt licznej grupy językowej, mianowicie ugrofińskiej. Jest językiem urzędowym na terenie Węgier, ale używany jest również w Rumunii, Chorwacji, Serbii i Czarnogórze, Słowenii, Austrii, a także na Słowacji i Ukrainie. W ciągu swojej historii i na skutek kontaktu z innymi językami przejął wiele zapożyczeń, wciąż jednak wyróżnia się charakterystyczną ugrofińską strukturą gramatyczną. Posługuje się nim ok. 14 mln ludzi.


Kursy języka węgierskiego w Centrum Europy

W Centrum Europy specjalizujemy się w nauczaniu mało znaych języków europejskich, w tym również języka węgierskiego. Zapraszamy do udziału w zajęciach z tego języka. W zależności od zainteresowania słuchaczy kursy organizowane są w trybie zajęć grupowych lub indywidualnych.

Zajęcia grupowe

Jak w większości szkół językowych, tak i w Centrum Europy, mają Państwo możliwość wyboru między zajęciami prowadzonymi indywidualnie lub w niedużych grupach. Grupy obejmują minimalnie 4 uczestników, którzy wcześniej opłacili kurs. Liczba uczestników w grupie nie przekracza 10 osób.

Zajęcia indywidualne

Zajęcie indywidualne, jak wskazuje sama nazwa, to spotkania lektora z uczniem. Dopuszczamy też możliwość spotkań lektora z dwoma uczniami. Termin jest dopasowany do możliwości słuchacza i jego nauczyciela.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

1. Wypełniając formularz rejestracyjny lub --->

2. Dzwoniąc pod numer 22 629 45 88 lub --->

3. Przychodząc do Szkoły (ul. Wspólna 56 w Warszawie, I piętro).

W razie pytań prosimy o kontakt e-mailowy pod adresem ce@ce.edu.pl lub telefoniczny pod numerem 22 629 45 88.

ZAPRASZAMY!